LOGO Çözümleri

/LOGO Çözümleri
LOGO Çözümleri 2017-10-27T15:35:40+00:00

NEDEN LOGO

İstikrarlı Büyüme;

Logo son yıllarda organik ve inorganik büyümeye bağlı güçlü gelir artışı sağladı. Farklı iş modellerine ve teknolojilere yatırım yapan Logo, son yıllarda önemli atılımlar gerçekleştirdi.

Yüksek Kârlılık;

Logo, satışların üstünde kârlılık büyümesi, gelirlerde parasal değer ve kalite artışı ile son yıllarda yakaladığı ivmeyi kesintisiz sürdürmektedir.

Lider EAS Çözüm Sağlayıcısı;

Logo, kullanıcı sayısı bazında Türkiye İş Uygulamaları Yazılımları (Enterprise Application Software) pazarında pazar lideri konumundadır. Logo çözümlerinin bugüne dek eriştiği şirketlerin 85.000’inden fazlası aktif olarak Logo ve Netsis çözümlerini kullanmaktadır.

Geniş Yazılım Ekosistemi;

Logo, merkezde 544, iş ortağı kanalında ise yaklaşık 5,000 profesyoneli bünyesinde bulunduran Türkiye’nin en geniş yazılım ekosistemidir.

Türkiye’nin En Geniş İş Ortağı Ağı;

Logo çözümleri, Türkiye’de ve 20 ülkede sayıları 800’ü geçen, konusunda uzman Yetkili Logo İş Ortakları aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Ar-Ge’de Süreklilik;

Teknoloji ve Ar-Ge’yi uzun vadeli büyümenin temeli olarak gören Logo, Ar-Ge yatırımlarında sektör lideri konumunda bulunmaktadır. “Sürekli İnovasyon” vizyonuyla hareket eden Logo, Ar-Ge yatırımları araştırmasına göre, Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır.

Ürün Çeşitliliği;

Logo, kendi geliştirdiği kurumsal kaynak yönetimi, iş zekâsı ve e-devlet çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekosisteminde yer alan Çözüm Ortakları’nın geliştirdiği 1000’den fazla sektörel ve dikey çözümü de kullanıcılarına sunmaktadır.

Orta Asya ve Ortadoğu’da Güçlü;

Logo’nun 11 dilde geliştirdiği teknoloji platformları, yalnız Türkiye’de değil, başta Orta Asya ve Ortadoğu olmak üzere, dünyanın 20 ülkesinde birçok şirket tarafından tercih edilmektedir.